دبیرخانه جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی«فردا» مستقر در جهاد دانشگاهی هنر در قالب امضای تفاهمنامه‌ای با انجمن صنفی کارگردانان سینمای مستند، از ورود فیلمسازان حرفه‌ای به چرخه تولید فیلم صنعتی استقبال کرد.
تاریخ انتشار
چهار شنبه 29 خرداد 1398
نشست خبری پنجمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی «فردا» پیش از ظهر امروز دوشنبه 27 خرداد در حوضخانه فرهنگستان هنر برگزار شد.
تاریخ انتشار
سه شنبه 28 خرداد 1398
دبیرخانه پنجمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی در سومین برنامه بازدید خود،جمعی از مستندسازان و عکاسان را جهت بازدید و آشنایی با روند کاری، به پارک فناوری پردیس اعزام کرد.
تاریخ انتشار
دوشنبه 27 خرداد 1398
جمعی از مستندسازان و عکاسان روز گذشته، سه‌شنبه 21 خرداد و در قالب سلسله‌برنامه‌های دبیرخانه جشنواره فیلم و عکس صنعتی و فناوری با حضور در شرکت ایران‌خودرو در جریان مراحل تولید و سیر تحول خودروسازی ملی قرار گرفتند.
تاریخ انتشار
چهار شنبه 22 خرداد 1398
فراخوان جشنواره
سومین جشنواره ملی فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا)
مرکز آموزش های تخصصی کاربردی جهاددانشگاهی هنر
معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
جهاددانشگاهی واحد هنر
جهاددانشگاهی
سومین جشنواره ملی فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا)
سومین جشنواره ملی فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا) با شعار «خودباوری، تولید ملی و نمایش پیشرفت ایران اسلامی» و با هدف معرفی فعالیت ها، توانمندی ها و دست آورد های کشور در بخش های مختلف علمی، فناوری، نوآوری و صنعتی توسط جهاد دانشگاهی با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت صنعت معدن و تجارت و دانشگاه هنر 7 الی 9مرداد 1394 همزمان با ایام سالگرد تاسیس جهاد دانشگاهی برگزار می شود.
حامیان جشنواره