اخبار جشنواره
گروهی از سینماگران و عکاسان صنعتی برای بازدید از تاسیسات نفتی بندر عسلویه و همچنین شرکت در چهارمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی، وارد این بندر شدند.
یکشنبه 10 اردیبهشت 1396
نسخه کاغذی کاتالوگ چهارمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی به امکان نمایش تصویری مجهز شده است.
یکشنبه 10 اردیبهشت 1396
نامزدهای دریافت جوایز بخش‌های مختلف چهارمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی اعلام شدند.
یکشنبه 10 اردیبهشت 1396
استاد علي‌اصغر حاجي بابا، پدر صنعت ريخته‌گري و فروآلياژها در ايران، در اختتاميه چهارمين جشنواره فيلم و عكس فناوري و صنعتي تقدير مي‌شود.
جمعه 8 اردیبهشت 1396
نشست «یک تجربه» چهارمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی با حضور مجتبی میرتهماسب و مهدی گنجی شنبه 9 اردیبهشت در عسلویه برگزار می‌شود.
چهار شنبه 6 اردیبهشت 1396
فیلم برتر صنایع الکترونیک چهارمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی جایزه ویژه دریافت می‌کند و آثار منتخب نیز در دانشگاه‌های کشور به نمایش در می‌آیند.
سه شنبه 5 اردیبهشت 1396
بزرگداشت فرشاد فدائیان از پیشکسوتان ساخت فیلم‌های صنعتی، در اختتامیه چهارمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی در عسلویه برگزار می‌شود.
دوشنبه 4 اردیبهشت 1396
دبیر چهارمین چهارمین جشنواره فیلم و عکس صنعتی و فناوری ضمن تشریح برنامه‌های این رویداد ملی، از برگزاری نشست تخصصی مجتبی میرتهماسب در عسلویه و همچنین برنامه‌های ویژه زمان برگزاری جشنواره سخن گفت.
یکشنبه 3 اردیبهشت 1396
محمود کلاری، داریوش کیانی و شهاب‌الدین عادل، بررسی عکس‌های صنعتی و تبلیغاتی در جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی را فرصتی مغتنم برای فعالان این حرفه دانستند.
چهار شنبه 30 فروردین 1396
پوستر و تیزر چهارمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی در فاصله 10 روز تا برگزاری این رویداد فرهنگی منتشر شد.
سه شنبه 29 فروردین 1396
رهبر قنبری رابطه انسان با صنعت و معماری را مهمترین اصل در مستند صنعتی و فناورانه دانست و گفت: در ساختار یک مستند صنعتی باید انسان را محور قرار داد؛ چون اگر صنعت و معماری به یک امر انسانی تبدیل نشود خورنده آدمی است.
سه شنبه 29 فروردین 1396
رییس چهارمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی گفت: بنگاه‌های صنعتی و فناورانه نتوانسته‌اند از ظرفیت بالقوه نیروهای جوان در حوزه سینما و مستند به خوبی استفاده کنند و جشنواره به دنبال کاهش هرچه بیشتر شکاف بین مدیران و سینماگران است.
دوشنبه 28 فروردین 1396
جمعی از سینماگران، مدیران سینمایی و اصحاب رسانه در حاشیه برپایی چهارمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی در عسلویه، از مجتمع‌های پتروشیمی و پروژه‌های گازی ملی بازدید می‌کنند.
دوشنبه 28 فروردین 1396
12345678910...