تقدير از پدر صنعت ریخته‌گری در اختتاميه جشنواره صنعتی
جمعه 8 اردیبهشت 1396 بازدید: 3386
تقدير از پدر صنعت ریخته‌گری در اختتاميه جشنواره صنعتی

استاد علي‌اصغر حاجي بابا، پدر صنعت ريخته‌گري و فروآلياژها در ايران، در اختتاميه چهارمين جشنواره فيلم و عكس فناوري و صنعتي تقدير مي‌شود.

به گزارش روابط عمومی چهارمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی، از استادحاجي بابا به عنوان كارآفرين نخبه در حوزه صنعت ياد مي‌شود. بخشي از تلاش و زندگي استاد حاجي بابا در مستند «پنبه تا آتش» از مجموعه مستند «كارستان» به تهیه‌کنندگی مجتبی میرتهماسب به تصویر كشيده شده است.

اختتامیه چهارمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی، یکشنبه ساعت 11 صبح در تالار اجتماعات پتروشیمی مبین در عسلویه و با حضور سینماگران، اصحاب رسانه و مدیران صنعتی و فناوری برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش، چهارمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا)، ۹ و ۱۰ اردیبهشت به دبیری مسعود نجفی در عسلویه برگزار می‌شود. این جشنواره توسط جهاد دانشگاهی واحد هنر و با حمایت شرکت ملی پتروشیمی ایران با همکاری شرکت‌های پتروشیمی فعال در عسلویه، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان سینمایی برگزار می‌شود.

برای اولین‌بار است که عسلویه به عنوان یکی از بزرگترین قطب‌های صنعتی و پتروشیمی خاورمیانه، میزبان برپایی یک رویداد سینمایی می‌شود.

جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا) با هدف معرفی فعالیت‌ها، توانمندی‌ها و دستاوردهای کشور در بخش‌های مختلف علمی، فناوری، نوآوری و صنعتی برگزار می‌شود. چهارمین دوره این رویداد سینمایی با شعار «روایتی از فناوری و کسب و کار ایرانی» برگزار خواهد شد.