آرشیو اولین دوره جشنواره فیلم های علمی و صنعتی
عضو هیئت مؤسس انجمن عکاسان صنعتی و تبلیغاتی معتقد است که عکاسان صنعتی کار هنری انجام نمی‌دهند؛ بلکه کار آنها ارائه خدمات است و این خدمات به شیوه‌ای دقیق و فنی توسط این عکاسان ارائه می‌شود.
تاریخ انتشار: سه شنبه 22 مرداد 1398
نخستین میزگرد تخصصی عکاسی صنعتی و تبلیغاتی با عنوان «بررسی تبیینی تعاریف و تفاوت‌های عکاسی صنعتی و تبلیغاتی» در قالب سلسله نشست‌های تخصصی جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی «فردا»، عصر دیروز در جهاد دانشگاهی هنر برگزار شد.
تاریخ انتشار: سه شنبه 15 مرداد 1398
انتصاب اعضای شورای سیاست گذاری پنجمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی
تاریخ انتشار: یکشنبه 7 بهمن 1397
تاریخ انتشار: یکشنبه 7 بهمن 1397
اعضای شورای سیاستگذاری پنجمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی مشخص شدند.
تاریخ انتشار: یکشنبه 7 بهمن 1397

برگزيدگان جشنواره فيلم هاي صنعتي

 

رديف

عنوان جايزه

نام فرد/ مؤسسه دريافت كننده

نام فيلم

جوايز

1

بهترين فيلم در بخش مستند صنعتي ـ تحليلي

مؤسسه تصوير شهر

گنبد دوار

تنديس و لوح افتخار

2

بهترين فيلم در بخش مستند معرف و گزارشگر

مرکز توسعه اطلاع‌رساني

 

غلبه بر سنگ

تنديس و لوح افتخار

3

بهترين فيلم در بخش مستند آموزشي

شرکت فرا سکوي عسلويه

ترمينال دريايي صادرات مواد نفتي سهيل

تنديس و لوح افتخار

4

شايسته تقدير در بخش [بهترين] فيلم مستند صنعتي ـ تحليلي

مرکز گسترش سينماي مستند و تجربي ايران

ارتفاع 437

نشان و لوح افتخار

5

شايسته تقدير در بخش [بهترين] فيلم پويانمايي

مجتمع فولاد مبارکه

نرم و سخت

نشان و لوح افتخار

6

بهترين فيلم در بخش پويا نمائي

-

-

-

7

سرمايه‌گذاري، تهيه و توليد فيلم‌هاي مستند صنعتي و کيفي(جايزه ويژه هيئت داوران)

روابط عمومي مجتمع فولاد مبارکه(علي خزائي)

-----

تنديس و لوح افتخار

 

8

بهترين کارگرداني فيلم آموزشي

-

-

-

9

بهترین کارگردانی فیلم در بخش پويانمايي

ماندانا کريمي

پگاه

تنديس و لوح افتخار

10

بهترین کارگردانی فیلم در بخش مستند صنعتي تحليلي

محمد سعيد محصصي

 

شغل

 

تنديس و لوح افتخار

11

بهترین کارگردانی فیلم در بخش مستند معرف و گزارشگر

حميد شريفيان

بر بام ايران

تنديس و لوح افتخار

12

كارگرداني شايسته تقدير در بخش مستند معرف و گزارشگر

معصومه نورمحمدي

سورنا

نشان و لوح افتخار

13

كارگرداني شايسته تقدير در بخش مستند صنعتي تحليلي

محمدعلي صفورا

خودرو هاي ماندگار

نشان و لوح افتخار

14

بهترين پژوهش

سعيد قوامي

چراغي که روشن شد

تنديس و 2 لوح افتخار

بابک بهداد(علي معصومي)

15

بهترين متن

فريدون قائدي

دشت نبرد

تنديس و لوح افتخار

16

بهترين تدوين

بابک بهداد

دست‌ها و نجواها

تنديس و لوح افتخار

17

شايسته تقدير در بخش بهترين گوينده متن

شهرام درخشان

معدنکاران

نشان و لوح افتخار

18

بهترين تصويربرداري

-

-

-

19

شايسته تقدير دربخش بهترين تصويربرداري

حميد شريفيان

تغليظ مس سونگون

نشان و لوح افتخار

20

بهترين موسيقي

-

-

-

21

«انتخاب» بهترين موسيقي

حمزه حرداني

حماسه مهار چاه 104 مارون

نشان و لوح افتخار

22

بهترين موسيقي انتخابي و تدوين در موسيقي

بابک بهداد

دست‌ها و نجواها

نشان و لوح افتخار

23

شايسته تقدير دربخش بهترين پژوهش

حسين ترابي

غلبه بر سنگ

(مشترك)

3 نشان و 3 لوح افتخار

محمد حاجي‌قاسمي

مهدي مختاري

24

خلاقيت و ابتکار در زمينه ساخت فيلترهاي جوشکاري

محبت علي ارژنگ

(فرد خلاق حاضر در فيلم)

انديشه استقلال

نشان و لوح افتخار

25

پيشكسوت صنعت سينما

حسن نيكنژاد

---

نشان و لوح افتخار

26

پيشكسوت صنعت سينما

ناصر انصاري

---

نشان و لوح افتخار

27

پيشكسوت صنعت سينما

تيگران تومانيان

---

نشان و لوح افتخار

28

پيشكسوت صنعت سينما

ايرج مهر بخش

---

نشان و لوح افتخار

...
...